Synology HAT3310-12T 3.5 SATA HDD, 12TB Synology
- TootjadSynology
- Mudel: HAT3310-12T
- Saadavus: 5
-
664€
Synology HAT3310-12T 3.5” SATA HDD, 12TB Synology
| All | |
| Brutokaal | 0.77 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 38.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Netokaal | 0.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: synology hat3310-12t 35 sata hdd, 12tb synology, hat3310-12t, synology, hddhubriidkettad

